| Ale1586 a întrebat:

Bună. Poate să îmi spună cineva cum funcționează aplicația Vinted? Ce se întâmplă după cineva cumpăra produsul?

Răspuns Câştigător
| anjellique a răspuns:

Dupa ce iti comanda cineva produsul, trebuie sa te duci la oricare easybox (orice ai tu mai aproape), apesi pe ecran butonul "trimite", bagi codul pe care ti-l scrie in aplicatie, se va deschide o cutiuta din easybox, trebuie sa bagi inauntru coletul (cel mai bine impachetezi hainele intr-o punga, cutie, sau orice ai tu prin casa), iar apoi apesi finalizare si gata.

1 răspuns:
| Delllla a răspuns:

Ca pe Olx.