| elyteiubeste a întrebat:

Buna!
pot afla de la cine am primit voturile?
cand ma uit la profilul meu imi spune ca am 2 voturi fl., altele amuzante etc.
imi puteti spune daca pot sa aflu de la cine sunt?
multumesc anticipat.
funda pentru rasp corect.scz categ.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa afli cine ti-a dat voturile respective.

| ZEU93 a răspuns:

Nu poti afla din pacate

| DonAnonymius a răspuns:

Nu,nu se poate...Doar daca mergi la fiecare raspuns, vezi cate si unde ai primit, notezi si asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti afla decat daca intri la profilul utilizatorului respectiv si te uiti prin voturile date de el.In cele mai multe cazuri, voturile sunt date de autorul intrebarii la care ai raspuns si ai primit votul, sau de alti utilizatori care au raspuns la aceeasi intrebare.Totusi,aceasta nu este o regula(intrucat pot vota si utilizatori care nu si-au facut aparitia in cadrul intrebarii respective, iar in astfel de cazuri, este imposibil in proportie de 99% sa afli cine te-a votat).In orice caz, este o pierdere de vreme si nu se merita.

| rebbi21 a răspuns:

Stii bara aia pe care scrie logat ca... Mai jos este o lista cu mai multe. Cauti raspunsuri primite. apesi si scrie ca cineva la care ai raspuns ti-a raspuns si tie, adica ai luat funda big grin :*