| AnonimanonimMDL200000 a întrebat:

Bună, pot folosi seara ser retinol Cerave (verde) și dimineață ser garnier vitamina c drak spot?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba un dermatolog. Eu stiam ca produsele pentru pete nu se folosesc ziua deoarece pielea este mai sensibila la razele UV.Plus ca degeaba folosesti tratament pentru dark spots daca nu te dai si cu crema cu protectie solara.Cel mai ok e sa aplici astfel de produse seara si sa nu amesteci prea multe intre ele.