| Artemisia a întrebat:

prietena mea miroase foarte urat a transpiratie.eu i-am spus de un miliard de oro sa se dea cu deodorant sau spray, dar nu m-a asculta deloc. i-am explicat sa se dea dupa ce face baie, si dupa ce s-a epilat la subrat, dar ea se da cu deodorant dupa ce transpira, LOL.stiu ca este aiurea, dar deja beabea daca mai poti sa vorbesti cu ea.imi este prietena buna, dar deja ma scoate din sarite problema ei cu mirosul.

ajutor?

Răspuns Câştigător
| byka23 a răspuns:

Poate fi si o boala. dar daca este prietena ta cea mai buna ajut-o pana la capat. gandeste-te ca puteai fi bonlava in locul ei si ea te-ar fi eliminat dintre prieteni. oricum una din solutii este igiena personala permanenta si daca persista trebuie mers la medic.repet poate fi o boala(curabila bineinteles)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să meargă la dermatologie, va fi nevoie de anumite preparate pentru combaterea mirosului neplăcut.
Pa, pa.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Provoaco... spune-i ca in ritmul asta toata lumea o s-o barfesca si o s-o evite

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Trebuie sa se spele apoi sa se dea cu deodorant convinge-o

| DanDannn_9120 a răspuns:

Zii sa se spele in fiecare zi si daca nu asculta zii ca miroase urat si ca nu veti mai fi prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ajutor?" Si noi cu ce vrei sa te ajutam? i-ai spus bine ce i-ai spus, noi ce vrei sa-i facem?