| Byencutzz a întrebat:

Buna prieteni happy . Am cunoscut acum o luna si un jumatate un baiat . Am vorbit zilnic ba la telefon , ba pe mess. De intalnit ne-am intalnit de cateva ori . Totul a fost bine si frumos pana acum 2 zile . mi-a spus ca le-a zis la 2 dintre colegele lui ca eu nu mai stiam de mine cand m`a luat in brate oh go on . M`am suparat f tare straight face . Dupa a inceput sa`mi reproseze ca asta i-am zis eu , ca am o gandire de copil , ce ma supar pentru asta si ca maine se duce si spune prin tot liceul . Cand am auzit i-am inchis telefonul si dupa m`a sunat de vreo 12 ori + 6 mesaje in care scria ca a glumit si ca de ce ma supar din atat straight face . Nu stiu a cui e vina , poate gresesc eu . Un sfat happy

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

Eu spun ca e numai vina lui.in locul tau as vorbi cu el sa ramanem doar prieteni sau daca, chiar vrei te poti impaca cu el dar ti-am zis.cu conditia sa inceteze cu glumele astea si spune-i simplu ca esti o fire mai sensibila si chestiile de genu te deranjeaza. Fundaa?:*

7 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Nu stie limita. eu spun minciuni si inventez povesti la greu, dar cand vine vorba de relatii nu e voie sa faci asa ceva. el e de vina, clar.

| vali1985 a răspuns:

Eu zic ca gresesti tu.Ar trebui sa te impaci cu el.
Bafta!

| Aurelian0709 a răspuns:

Parerea mea este ca "prietenu tau" este imatur.
Ce este intre voi, ramane intre voi, nu trebuie sa stie prietenele tale mai ales de la el.

| Aurelian0709 a răspuns:

Parerea mea este ca "prietenul tau" este imatur la fazele care le face.

| Ammy93 a răspuns:

Pai nu cred ca e vina ta, ca si eu m-as fi suparat, dar daca il placi sau il iubesti si crezi ca merita, vorbeste cu el. Spune-i ce-ti convine si ce nu. Nu cred ca trebuie sa nu mai vorbiti din aceasta cauza.

| Byencutzz explică (pentru Ammy93):

Da asa este. Dar increderea unde este? Eu dupa asta il vad genul de baiat care dupa ce f*** o fata stie toata lumea happy. Chiar nu stiu ce sa fac!

| Ammy93 a răspuns:

Increderea se castiga dreptat, niciodata nu o ai din plin.