| yourprincess a întrebat:

Buna,prieteni! Mi-am cumparat un spray Syoss pentru protectie termica si pentru a rezista mai mult timp parul intins mai mult timp, insa dupa maxim o ora mi se "electrizeaza" parul rau de tot...Ce as putea face? :* happy

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

La stavros, sau la orice magazin cu cosmetice. Pui 2 picaturi in palma, freci palmele si aplici pe par. Uite aici : http://ceproduserecomand.blogspot.ro/......allos.html

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Sprayul ala e o prostie sincer. Zici ca e apa de ploaie.Cand il foloseam mi se ardea parul super tare si se electriza. Acum folosesc ulei kallos-glossy.Sunt super multumita.

| yourprincess explică (pentru Ceriik):

Si cum se utilizeaza? Unde il gasesc? big grin

| Ceriik a răspuns (pentru yourprincess):

La stavros, sau la orice magazin cu cosmetice. Pui 2 picaturi in palma, freci palmele si aplici pe par. Uite aici : http://ceproduserecomand.blogspot.ro/......allos.html

| mihamika99 a răspuns:

Cumparati o placa de par ionica si dupa ce ti-ai facut parul cu placa nu mai da cu apa pe el ca ti se umfla mai rau.Asa mi s-a intamplat si mie si mi-am luat o placa ionica hyundai cu 60 lei si e foarte buna o am de un an de la selgros mi-am luat-o
Succes:*
sper ca te-am ajutat