| madelf a întrebat:

Buna prieteni!
Parul meu are foarte mult volum si am citit ca pentru a mai scapa de volum e buna ceara.Buun...imi puteti spune ce firma produce ceara de calitate.sau daca ati folosit ceara, pentru indepartarea volumului, a dat rezultate?
>big grin

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Poti reduce din volumul parului si cu un balsam (eventual cu unul fara clatire), este intr-adevar buna si ceara.

La Ceara iti recomand marca Hegron http://atshopping.ro/......search.php

3 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Ceara trebuie folosita in cantitati extrem de mici, mai exact cat un bob de mazare, altfel te alegi cu un par gras si un aspect urat.

| Andreea1296_1492 a răspuns:

Foloseste ceara de la Avon(Advance Techniques). Estefoarte eficienta!