| deliadelia17 a întrebat:

Prin ce metoda, facuta in casa, pot sa imi albesc dinti? Merçi!

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Bicarbonat de sodiu cu lamaie. Dar iti recomand sa folosesti metoda maxim de 2 ori pe luna, asta daca nu vrei sa ramai fara dinti laughing Te periezi timp de 5 minute de 2 ori pe luna cu amestecul asta, si dupa vreo 3 aplicar ar trebui sa fie vizibil. In plus, trebuie sa te speli pe dinti dupa fiecare masa (de 3 ori pe zi) cu pasta de dinti normala. Poti sa iti iei una cu efect de albire daca doresti.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te speli cu bicarbonat si sare

| mona a răspuns:

Incearca cu bicarbonat de sodiu

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Cu sare... faci o gargara cu sare happy
Sau te speli cu sare pe dinti
Sper ca te-am ajutatwinking!

| stlucian a răspuns:

Bicarbonat de sodiu alimentar de 2 ori pe saptamana pentru incaput apoi la 2-3 zile fara a exagera

| Kore22 a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu alimentar.