| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

Pt baietii ce au parul mai lung
voua ce va zice lumea/profesorii ceva legat de par cand ii inervati?big grin
mie cam da straight face si asta ma enerveaza X-(

7 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Ammm.nu mai zice "inerva" te rog eu ca inseamna excitarea unui muschi."enerva" e corectbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| oz a răspuns:

Cred ca te INERVEAZA si profa' de romana.

| Frau a răspuns:

In primul rand nu te mai inerva ci enerveazatetongue daca nu vrei sa il tunzi spune-le ca facei ce vrei cu parul tau si ca nu au ei drept sa te obligelaughing

| xXLipHeartSweetieDudeXx a răspuns:

Da asa e, eu sunt ala din poza am micsorat avatarul! uite.eu sunt skateboarder si imi iubesc vreza, profi spun la scoala:''Tundeti draga vreza''si doamna de muzica zice ''Pune-ti o bendita mai baiete''dar eu fac ce vreau adica nu imi tund eu parul ca asa a zis x! sa nu ti-o tunzi indiferent de ce zic atai sau profi...

| MikeAlexis a răspuns:

Eu am avut parul destul de lung si nu mi-a reprosat nimeni nimic atata timp cat l-am aranjat decent. Asta iti recomand si tie, aranjeaza-ti parul frumos(nu cum se obisnuieste sa il vopsesti sau sa iti ridici 2 coarne in cap cum ca ar fi la moda) si vezi sa nu te mai iei in gura cu profesorii si totul o sa fie ok.

| Marius151 a răspuns:

Spunele ca si isus avea parul lung