| Stefania . a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie un fond de ten si o pudra care le folositi voi, sa fie bune ...adica sa am tenul frumos. Astept rasp big grin

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Fond de ten folosesc Astor 16h Mineral Match si pudra de la Misha. Daca gasesti nuanta potrivita pentru tenul tau nici nu se observa ca esti data cu fond de ten.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu folosesc de la avon, fondul de ten clamant. Dupa care ma dau cu perle in obraji si gata! Nu incarca tenul, si daca ai impuritati le acopera si in acelasi timp le calmeaza!happy