| AoiChan a întrebat:

Recent am vizitat magazinul InterSport si am vazut o pereche de bascheti Converse All Star negri si pe eticheta spunea ca sunt de barbati iar in alte magazine spunea ca sunt de femei sau unisex. Exista vreo diferenta intre cei de barbati si cei de femei pentru ca mie imi par identici?

Răspuns Câştigător
| AlexTd77 a răspuns:

Diferenta este doar de marime. marimile mai mari pentru barbati(in general), cele mici pentru femei si cele medii unisex. dar daca sunt negri sunt unisex oricum. sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îți plac, i-ai!
Pa, pa.

| Svartedauden a răspuns:

Sunt la fel...depinde ce marime portiwinking