| olariuanamaria a întrebat:

Recomandati-mi zi mie un fond de ten ieftin si bun.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ieftin și bun nu găsești!
Mergi pe gama L*Oreal.
Pa, pa.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Ieftin? Un fond de ten de la Lady's, poti intreba un reprezentant cunoscut de el sau poti devenii tu reprezentant si plus ce comenzi mai strangi il poti obtine gratuit din castigul tau.
daca te intereseaza mai multe detalii, id-ul meu este ema_brumareanu

| mikihita a răspuns:

Pentru fond de ten si alte cosmetice la preturi mici acceseaza www.best-cosmetics.ro, Ca sa iti recomandam un fond de ten bun trebuie sa stim cel putin textura pielii pe care o ai. Fiecare ten(sensibil, mixt, gras) suporta anumite tipuri de fond de ten si trebuie sa il combini corespunzator. Te astept pe site sau pe mess pentru mai multe detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna pentru tine ieftin.
Ai putea incerca : Seventeen Time plus costa 30 lei.
Review : http://redlipsmakeup.blogspot.com/......-plus.html
Am auzit ca este foarte bun.
Dar eu il prefer pe cel de la Astor, Perfect Stay. Are o acoperire mare.
Review : http://didiglamour.blogspot.com/2011/06/fdt-astor-perfect-stay.html.

Daca vrei doar o protectie intre impotriva poluarii poti folosii fondurile de la Maybelline, nu au acoperire mare sau cele Giordani Gold de la Oriflame.