| IulianaRC a întrebat:

Rimelul de la avon EXTRA LASTING este bun?

5 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Este bunhappy

| Simpluuu a răspuns:

Este bun dar iti dau un sfat : nimic nu e mai bun decat sa fii tu insuti fara sa te machiezi. Eu am 11 ani si nu m-am machiat decat o data la banchet. poate cateodata la o ocazie speciala mai poti folosi machiaje dar te avertizez ca, cand vai fi mai matura ti se va zbarci fata. asa i s-a intamplat matusii mele de 39 ani. pana tu devii tu mai majora de 18 ani 19 ani nu te machi des decat cu putin luciu de buze poate cum fac si eu...

| LallyLala a răspuns:

Este bun, dar nu la fel cum spune andra97. Produsele de la Avon nu sunt cele mai bune.Eu spun sa mai cauti, poti gasi un rimel mult mai bun la Maybelline sau L'Oreal.

| andra97 a răspuns:

Produsele de la Avon sunt cele mai bune.Iar in legatura cu noua colectie ''Extra lasting''iti garantez ca produsele sunt foarte bune la fel si rimelul.
Sper ca te-am ajutathappy

| Danielairina a răspuns:

Da! este destul de bun