| anonim_4396 a întrebat:

Rochita din poza de profil poate fi purtata cu tenisi? Multumesc big grin

9 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, cu tenesi de o culoare mai deschisa precum alb sau mai inchisi bleumarin. Eventual poti purta si niste accesorii care sa se potriveasca, o geanta sau niste bratari mai casual sau sport.

| Syndre a răspuns:

Nu, mergi pe niște balerini dacă vrei ceva mai lejer. Rochia e super simpatică și oarecum elegantă, îi strici farmecul cu încălțăminte sport.

| girl971 a răspuns:

Da.Ar arata foarte bune!

| girl971 a răspuns:

Scuze! Voiam sa spun,, bine", nu,, bune"

| lalalalalalalalalalalalalalalalalalalallall a răspuns:

Da.Merg si niste bascheti putin mai inalti un albastru asa mai inchis la culoare

| twytter a răspuns:

Da...de obicei port rochițe sport care merg ft bine cu tenișii.dar trebuie să fie de o culoare asemenea rochii

| Stanescu_Daniela_1970 a răspuns:

Nu ti-as recomanda tenisi fiindca nu se potrivesc.Cred ca cel mai bine ar merge cu niste pantofi cu talpa ortopedica sau niste sandale albastre.
Sper ca te-am putut ajuta :*

| twytter a răspuns (pentru Stanescu_Daniela_1970):

Eu cred ca unora le staa bine si cu tenisi! Fara suparare, parerea mea!happy :*

| camii26 a răspuns:

Cu teneși da. Dar nu cu basketi.