| anonim_4396 a întrebat:

Sambata am o nunta si am 2 rochii:prima cu roz si negru iar a doua cu alb si negru.Cu ce culori as putea sa-mi fac unghiile si cu ce model? Mai multe idei bune=Fundabig grin Mersi!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Un french clasic merge bine la orice. Poti sa faci un french roz cu model negru sau invers, poti sa aplici o oja roz pe toata suprafata unghiei.O culoare pala ar merge bine. Daca ai unghiile lungi ai putea opta si pentru un lac transparent si un model/stiker pe degetul aratator.
Sau pentru un french in 2 culori adica pe aratator, mijlociu si pe degetul mic sa faci un french alb si cu o dunga subtire neagra sub alb iar pe cel mare si cel inelar inlocuiesti albul cu roz ceva de genu http://www.femtalks.com/......color.jpg.

2 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Daca nu te-ai hotarat cu ce rochie vrei sa te imbraci la nunta eu zic sa iti faci unghiile cu un gel numit "sampanie" si cu niste modele negre pentru ca acest model merge la ambele rochii si cand o sa te hotarasti ce rochie o sa iei o sa mearga super modelul :X

SPER CA TE-AM AJUTAT :*

| dayana007 a răspuns:

Pai eu zic ca manichira frantuzeasca e clasica si nu are cum sa dea gresi, desi poti sa iti aplici o oja neagra si atat