| iamsomebady a întrebat:

sambata e ziua mea asa ca o sa fac o petrecere in pijama cu prietenele... am nevoie de idei (ce muzica sa ascult, mancar, jocuri, decoratiuni, multe perne putine etc...) mersii :*

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

- Muzica pe placul tuturor Adica intreaba-le pe toate fetele care vin care sunt gusturile lor si pune pe un cd muzica care sa la placa la toate.winking
- Pai puteti sa mancati pufuleti, chipsuri etc sau o poti ruga pe mama ta sa faca un tort sau o prajitura si o poti ajuta si tu. happy
- Va puteti juca adevar sau provocare sau ce ai face daca. Va puteti lua niste reviste, va puteti bate cu pernele...
Succes si distreaza-te la petrecere. happy Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Memecy a răspuns:

Si daca ai un pachet de saratele daca ai muzica ai totul
1) muzica trebuie sa fie cunoscuta de prietenele tale
2) daca aveti peste 18 ani (fie acum si 17) daca nu ai ceva "drink" nu-i distractie
3) faci acolo ceva sandwiciuri sau ceva pita cu salam laughing
4) perne da sa fie si din alea
5) incearca sa elimini din camera obiectele ascutie sau care prezinta pericol de accident - scaunde, mese de preferabil sa elimini din camera (sigur nu vrei sa se termine nu sange )
in rest fii tu insuti si gatahappy