| OanaSall a întrebat:

sambata este ziua mea si ies cu fetele la mall. imi dati si mie o idee cu ce ma pot imbraca. vreau ceva mai special, dar la indemana oricui. mersi frumos. dau fundita :*:*:*:*

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Pai, ia-ti niste jeansi, o maleta, un cardigan dragut, cizme, accesorii. Sau o alta idee ar fi sa-ti iei niste colanti, o rochie draguta nu prea sofisticata si potrivit de lunga, o curelusa, pantofi cu putin toc, accesorii.

| Ann990 a răspuns:

Pai, depinde de stilul tau! Ai putea sa iti iei niste blugi cu bluza ta preferata sau o bluza mai lunga cu colanti! happy