| miranda a întrebat:

Sambata merg la un botez si nu stiu cum sa ma imbrac. Botezul nu este mare, in jur de 20-30 de persoane. M-am gandit sa imi iau o rochita mai de vara, adica cu maneca scurta, (un fel de club, dar nu chiar club,). O prietena mi-a spus sa nu imi iau rochita aia pentru ca e iarna si nu arata bine; in schimb sa imi iau o rochie de iarna cu maneca lunga mai eleganta. Acum chiar nu stiu ce sa fac! Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| princesSheart a răspuns:

Eu zic sa-ti iei rochia de iarna, chiar tu ai zis ca este mai eleganta, deci se potriveste cu ocazia, iar prietena ta are dreptate : nu este potrivit sa porti o rochie de vara iarna :* sper ca te-am ajutat