| maria1992 a întrebat:

Saptămâna aceasta m-am gandit sa ma tund, insa nu stiu exact cum... Mentionez ca am parul destul de lung, castaniu inchis, fața rotund-ovala. Cum credeti ca mi-ar sta bine? Merci mult:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Sper ca nu am ajuns prea tarziu cu sfatul meu. Si anume: NU te tunde! parul lung este superb, subliniaza foarte frumos trasaturile fetei si confera o eleganta si o feminitate aparte. parerea mea este sa il tunzi periodic, ca sa fie sanatos, dar nu sa te lasi pe mana stilistilor nostri de 2 lei, care nu vor decat sa fii un cobai si sa experimenteze pe tine. pupicccccci scumpo

| alexutzu00791 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa pui o poza la avatarhappy si dupa aceea ne dam noi "specialistii" cu opinia.

| dix a răspuns:

Poti sa te consulti cu coafeza ta, sau daca vrei o schimbare radicala (in bineeeeeee) mergi la un salon cu pretentii si cere sfatul. Te vor ajuta sigur, daca nu parul creste la loc, sapca, palarie sau masina de tuns;-)

| ray_1368 a răspuns:

Te-ai gandit sa incerci bob sau daca nu vrei asa de scurt poti sa il tai pana la umeri filat si cu breton mai mare(intr-o parte)...happy