| gagafan a întrebat:

Buna:*. saptamana viitoare am balul bobocilor si as vrea niste sugestii.:d
am o fusta scurta, neagra, din dantela si putin umflata.thinking
ce as putea purta sus si in picioare?big grin

3 răspunsuri:
| BBAlyss a răspuns:

In sus ai putea lua un corset negru, sau un maieu cu ceva roz, si o curea lata (cred ca stii la ce curea ma refer), si o vesta neagra
Iar in picioare ai putea lua o pereche de botine negre, sau sandale, dar neaparat cu toc

| hadasan a răspuns:

Buna ai putea sa iti iei un maieu alb sau unul de culoare mai aprinsa (siclam, albastru, mov, etc.) si sa iti pui un lant mai lung sau niste margele negre, iar in picioare ai putea sa porti ceva botine mai decupate sau ceva pantofii cu toc dar fie negrii.Ai putea sa iti mai iei si un bolero negru de dantela cu maneca mai lunga daca nu un bolero simplu negru cu maneca mai scurta. Sper ca ti-am fost de ajutor, si chiar daca nu ai un maieu mai simplu ia atunci un tricou mai simplu deoarece fusta fiind de dantele este destul de complicata de aceea nu incarca tinuta cu un maieu/tricou cu sclipici sau pietrice insa poarta multe acesorii.Bafta sper sa fii cea mai frumoasa la bal

| gagafan explică:

Multumesc mult fetele big hug :*:*