| Uza a întrebat:

Buna,
Sapun exfoliant de la Dove sau gelul exfoliant de la Avon din gama Naturals (cel cu capsuni)? care credeti ca este mai bun?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca cel de la Dove e mai bun

| positivity a răspuns:

Sunt o mare fană a săpunurilor Dove (folosit doar pe corp), însă în acest caz aleg gelul exfoliant de la Avon.
Am folosit săpunul exfoliant de la Dove, şi spun sincer că m-am ales cu un ten uscat de toată frumusețea.
Acum folosesc gelul exfoliant de la Oriflame, din gama Pure Skin, şi spun sincer că m-am îndrăgostit de el. E magnific! Ţi-l recomand şi ţie.
http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=20194

| dragodana a răspuns:

Salut! Dintre cele 2 as alege Dove. Daca vrei calitate(deci, mai scump), cauta altceva. Daca vrei ieftin si bun(pret si calitate) incearca gama Balea de la DM.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre exfoliantele naturale

http://www.sfaturilemariei.com/......-mai-fina/

| iusy98 a răspuns:

Sapun exfoliant de la Dove

| GeooFenomenala a răspuns:

Personal nu ti-as recomanda niciunul... mai ales avon nu au produse naturale si multe sunt de joasa calitatewinking daca citesti pe etichete te sperii daca vezi cati parabeni au si altelewinking asa ca il poti lua pe cel de la dove chiar daca nu sunt chiar asa de impacata cu ideea :* mai bine ai lua ceva de la plafar /farmacie :* sper ca te-am ajutatwinking

| stepphy a răspuns:

Eu zic cel de la Dove.Pentru ca si Avon-ul asta|.|.Si multe creme, oje si altele nu sunt asa de bune. Exemplu:Oja-> scrie 12 zile si dupa prima splare pe maini deja se da jos.Nu este asa de bun Avon-ul. Sper sa folosesti Dove.Si eu am sapun de la Dove.Si este foarte bun.Am pielea fina.Si sunt multumita de rezultate.

| Rruxyy a răspuns:

Parerea mea este ca cel de la Dove este mai bun