| Crissssssss a întrebat:

Cum sa imi fac parul la scoala?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Buburruza97 a răspuns:

In primul rind ar trebui sa respeci categoria, si acum sa trecem la raspuns, Ai putea sa iti impletesti o cosita simpla in par, sau sa til ondulezi un pic, sau poti sa iti prinzi o cosita intro parte jos. Funda te rog

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Poti sa ti-l faci cu placa sa iti pui niste cercei interesanti si sa iti faci o carare intr-o parte sau pe mijloc...incearca
esti scuzata pentru categorie

| τττ a răspuns:

Draga Cristina,ca vine vorba de scoala,nu treubie sa iesi prea mult in evidenta. Poti sa-ti faci o coada de cal, sau o codita impletita. Daca profesorii iti dau voie cu parul desfacut poti sa renunti la elastic si sa-l lasi pe spate. Daca cozile nu sunt pe gustul tau, poti sa-ti faci un coc mic si dragut. Daca vrei sa fii admirata, poti sa-l prinzi in crestele capului.
Pa, pa.