| GvrlBianca a întrebat:

Bună seara! A mai comandat cineva de pe site-ul wwwKitUnghii.ro? Am dat o comanda sâmbăta dimineața, și deși știam ca nu se lucrează în weekend, ci doar în zilele lucrătoare, cum este și normal...vad ca este abia în procesare, adică nici la curier nu a ajuns. Deși este aproape marți, iar pe site spune ca livrarea are loc în 24-48 ore. Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Noaptea nu lucreaza nimeni!
Comanda va fi procesata abia marti in timpul de lucru si va ajunge miercuri sau joi, asa cum au mentionat ei.