| NoName2105 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un epilator insa nu stiu de care.Ce epilatoare amelioreaza durerea, care sa coste max. 200 lei? Voi de care aveti? Sunteti multumita de el? Va rog sa imi raspundeti, multumesc! FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| ana5 a răspuns:

Eu am acum epilatorul Derma Seta comandat de la teleshopin cu 99 lei si mie imi convine nici nu te doare, merge si cu baterii si cu, curent are mai multe accesorii(burete de intins crema pe fata, 6 capete pentru epilat piciore cand se toceste unul il ei pe celalalt, suport de pus epilatorul in el, perie de curatat pulberea care se face din par, capat facial, inginal)este destul de bun mai ales ca daca comanzi ceva iti da un permis care o sa ai reducere la urmatoarele cumparaturi.Acum tu decizi!

| NoName2105 explică (pentru ana5):

Si cam cat timp te tine epilarea? nu doare deloc sau doar putin?

| ana5 a răspuns (pentru NoName2105):

Nu doare deloc ca nu are lama este ca un disc poti sa cauti pe google informatii despre derma seta

| Diia94 a răspuns:

Buna. Eu am asa http://www.google.ro/......tp?/imgres costa 2 mil :) si e bun;)