| justmegirl a întrebat:

seara asta am vorbit la microfon cu prietena mea.asa ea m-a pus sal intreb pe coleg niste chestii.si el vorbea cu ea si ea zis prietenei ca cica sunt geloasa, si daca ii zic lu colegmeu ca ea a zis, o sa se supere prietena, si ma gandesc sal ignor pe coleg. ce ziceti e buna ideea?

Răspuns Câştigător
| Firry a răspuns:

Pai daca vrei ca ea sa nu se supere pe tine da e ok, insa cred ca ai putea sa ii spui colegului eventual ca ai intrebat doar din fapt divers... Bine depinde si ce anume ai intrebat.

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Huh?

Am inteles fix nimic.

| BRoxana a răspuns:

Idem derye

| alexandra_8659 a răspuns:

In primul rand colegul nu cred ca pune mare pret pe ce a spus colega...nu prea cred ca ii pasahappy Ori il ignori, ori nu... ii e indiferent. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu