| Dia45 a întrebat:

Buna seara ati folosit vreodata corectorul Quick Cover No7 sau Baton corector purificator Gerovital Plant daca da, spuneti impresiile legate de aceste 2 produse? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| barefoot a răspuns:

Le-am incercat pe amandoua happy.
1. Quick Cover No7 : Cand l-am cumparat am crezut ca va fi foarte uscat, dar s-a dovedit a fi foarte cremos si poate fi aplicat cu degetul sau cu o pensula de blending. are un efect chiar foarte bun. e destul de galben, deci nu va acoperi imperfectiunile de pe un ten cu un ton mai cald. Ca sa termin cu acesta, cred ca este super, poate fi folosit atat pentru imperfectiuni, cat si pentru cearcane.
2. Batonul Corector Purificator de la Gerovital Plant : nu mi s-a parut extraordinar, dar totusi e bun. Nu prea sunt pro Gerovital Plant cand vine vorba de corectoare. Acopera imperfectiunile, dar trebuie reaplicat la 2 ore pe tenul normal, si la jumatate de ora - 1 ora pe tenul uleios, ca al meu.
Deci, il recomand pe cel de la No7 in locul celui de la Gerovital Plant.

| Dia45 explică (pentru barefoot):

Deci ar fi bine sa aleg quick cover no7 pentru ca eu am pielea mai deschisa si grasa?

| barefoot a răspuns (pentru Dia45):

Da. Quick Cover No7 e mai bun decat cel de la Gerovital Plant din toate punctele de vedere.

3 răspunsuri:
| andreyyya a răspuns:

Da am folosit Baton corector purificator Gerovital Plant si nu am prea fost multumita de el. Iti recomand batoanele de la l'oreal si maybelline, sunt foarte bune. Sper ca ti-am fost de ajutor!