| DouaPuncteD a întrebat:

Bună seara!
Ce îmi recomandați sa fac pentru a slabi mai rapid? Țin sa menționez ca burtica ma deranjează rău. Am 1.60 și 53 de kg. Va mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Sociopatul a răspuns:

Daca esti fata, la kg esti bine. Fa multe sprinturi si abdomene pentru abdomen

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Fa i sport, bea multa apa si nu mai manca mancare nesanatoasa

| teamleader a răspuns:

Tocmai discutam cu altcineva la o alta intrebare. de aici despre " hrisca" dar dupa o corecta informare. Ia legatura si cu medici online. Exista o pagina pe Facebook "Spitalul virtual pentru copii" unde iti va raspunde medici. online. Adaugi pagina la prieteni si pui si acolo intrebarea ca aici. La inaltimea care o ai greutatea cred ca este bine cum stai.Succes.

| CleanHeart a răspuns:

Mananca putin si dupa 6 nadas
O seara frumoasa happy