| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de curand niste pensule profesionale de machiaj de la MAC, dar nu prea stiu cum sa le folosesc la adevarata lor valoare :-)) in afara de cea de sprancene si cea de fard de obraz, restul habar n-am pentru ce sunt!
Niste sfaturi ceva?!
Funda! kiss
Merci frumos!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Intreaba fetele de pe grupul de Facebook,, Tehnici, trucuri și sfaturi în make-up"
Poti pune si poza cu ele. O sa-ti placa grupul happy

| xmiakhalifa69 a răspuns:

Da, arunca-le

| Deyne a răspuns:

Te poti uita pe Youtube la tot felul de tutoriale despre machiaj si stai atenta la ce fel de pensule folosesc ele pentru fiecare parte a fetei.

| anamariarot a răspuns:

Pai depinde de pensulele pe care le ai. Asa cum a zis Fleurss, poti intra pe acel grup