| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari, va rog?
: 1.Ingrid Vlasov și-a prezentat colecția pentru primăvară-vară 2012 la Paris Fashion Week. Aceasta nu este însă prima dată când creatoarea de modă prezintă la Paris. A câta oară este?
2. În februarie 2012, Irina Schrotter a participat la:
3.Doina Levintza a fost primul designer din Europa de Est care a prezentat o colecție la Săptămâna Modei de la New York. În ce an se petrecerea acest lucru?
4. Designerul constănțean Adrian Oianu a lansat în iunie 2010 colecția intitulată:
Va multumesc,astept raspunsuri cat mai multe! FUNDA,CELUI CARE IMI VA RASPUNDE RAPID, SI BINE.

O SEARA BUNA VA DORESC!

Răspuns Câştigător
| Muresan_Paula_1997 a răspuns:

1) Tzarina 2)Andreea Tincu 3) Andra Clitan 4)A cincea 5) Săptămâna Modei de la New York 6)"Fashion&Fame: Design your dream" 7)2001 8) Stories about Ileana C

2 răspunsuri:
| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Cine crezi ca ti-ar raspunde tie la asemenea intrebari? De unde vrei sa stim noi toate astea? Noi nu suntem "google" ca sa raspundem la astfel de intrebari.

| anonim_4396 explică (pentru Stefaniaaaaaaaaaa1):

Daca nu stii, de ce ai intrat aici? Poate ca cineva stie, daca nu stii tu vorbeste in numele tau.Intrebarile sunt pentru cei ce stiu.