| Aries90 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, cate ceva despre nuantatoare. Am inteles ca se gasesc si in magazine, la plic. Dar ce nume de firma stiti? Ca sa stiu ce sa caut... Si cum se aplica, dupa cate spalari se decoloreaza? Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Nu stiu daca ai mai auzit asa ceva, dar o prietena [f buna] a facut paduchi de la nuantator straight face
Ma jur laughing
On : eu m-am facut cu nuantator roz de la Trend Colors [sau ceva de genu]. Eu mi le'am facut la coafor, m-am dus cu nuantatorul acolo laughing. Si s-a dus dupa vreo 4-5 spalari.

| TąNyą a răspuns:

Palette arde parul.
Trendy Colors : http://img.alibaba.com/......_Dyes.jpg. Sunt foarte bune si culoarea chiar a prins pe parul meu ( natural, fara vopsea in el ).

NU se foloseste pe parul vopsit.
Il aplici pe parul uscat (normal) pe tot parul astepti 30 de minute si clatesti foarte bine te speli cu sampon si balsam ( daca folosesti ) si il usuci cu feonul vei vedea ca-ti coloreaza parul daca culoarea pe care o ai in cap deja se incadreaza cu ce scrie pe plic.
Sunt 2 pliculete impreuna la 8 lei au instructiuni si o pereche de manusi.
Se decoloreaza dupa 7-8 spalari chiar mai mult depinde de parul tau.

Il gasesti pe la magazine mixte, carrefour, cora, kaufland, etc :P
Sper ca te-am ajutat. Succes la vopsit! Daca mai ai vreo intrebare da p. m :P si te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la farmacie ca si acolo au