| DyNo a întrebat:

Buna seara, TPU!
Am 15 ani, am parul cret/ondulat. Atunci cand este scurt nu se cunoaste ca este ondulat, ca atunci cand este mai lung. Perciunii ii port putin peste jumatatea urechii.
Intrebarea mea este, avand in vedere ca am parul cret/ondulat, credeti ca mi-ar sta bine cu pericunii egali cu lungimea urechii?
P.S.: Ofer funda persoanei care-mi ofera cel mai competent si folositor raspuns.

5 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu se mai poarta perciuni asa lungi chiar daca esti cret. cat mai scurt.

| DyNo explică (pentru SunnyDay88):

Nu ma intereseaza atat de mult daca se mai poarta sau nu. Am intrebat daca mi-ar sta bine cu niste perciuni atat de lungi, avand in vedere ca am parul cret, iar perciunii ar putea arata dezordonati, daca sunt atat de lungi.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru DyNo):

Fa cum vrei. mie personal nu mi ar placea nici de ar sta bine asezati. nu suport barbatii cu atata par pe fata... stiu ca ne tragem din maimute dar nu trebuie sa si aratam ca ele.

| Láríìśàá a răspuns:

Daaaa! =p~.

| Alexutsa98 a răspuns:

Daa...