| baiatuucupizzza a întrebat:

Am vazut la multi baieti ca si-au taiat din sprancene as vrea sa stiu si eu e la moda? Cum si cu ce as putea sa imi fac si eu?

7 răspunsuri:
| sconcsurias a răspuns:

Poti cu lama sau cu bigul, dar nu iti recomand, mie mi se pare foarte urat si fiind taiat la sprancene lumea si fetele te-ar percepe ca fiind un cocalar, doar cocalarii se taie! happy

| Iubareatzãã a răspuns:

Da este la moda.iei O foarfecuta si le tai varfurile ...Adica nu bagi foarfeca de tot in ele...le iei usor in oglinda dupa gustul tau! Bafta!:*

| pwp a răspuns:

Da,am vazut ca circula aceasta ''moda''
Mie mi se pare un lucru gay!

| dracusorulromaniei a răspuns:

Salll
cel mai recomandat e sa mergi la un salon i spui pentru ce ai mers si iti face

si e ceva normala sa te ingrijesti nu e nimic cocalar sau cine sti ce tampenie

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Da acum e la "moda". poti sa iti faci singura cu o foarfecuta sa sa te duci la un salon. E cam gay intr-adevar

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, este la moda. Cel mai bine mergi la salon daca vrei sa iti faci asta dar iti spun parerea mea sincera de fata: arata foarte urat si daca nu esti plin de tatuaje si cercei pe fata nu se potriveste deloc.

| SORi16 a răspuns:

Daca nu-ti place rezultatul o sa le vrai inapoi, dar o sa dureze.Te sfatuiesc sa nu.