| micata129273g3geuwjw a întrebat:

Buna seara TPU, urgentttttt.
Maine am o programare la medicul endocrinolog cu suspiciune de hirsutism. Va trebui sa merg neepilata? Adica sa nu ma epilez deloc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoei de epilare, ca endocrinologul nu te controleaza la pasarica, ala este medicul ginecolog happy

| micata129273g3geuwjw explică (pentru Violleta2022):

Atat stiu si eu. si n am specificat unde anume epilare de a ti zis repede la pasarica. ma refeream pe picioare mani axila.

| Violleta2022 a răspuns (pentru micata129273g3geuwjw):

Atata vreme cat te duci proaspat spalata si cu haine curate, este tot ce conteaza la medic.

| LisaJulie a răspuns:

Încearcă sa te epilezi dar sa lași puțin par in asa fel încât doctorul sa își dea seama ce ai sau unde sa te trimita

| Yaesmin a răspuns:

Nu, te duci la Abeauty!

| Mindfulness a răspuns:

Da,ar trebui. Cred că cu ovarele polichistice ai probleme, asta e cauza parului excesiv. Și eu sunt paros de mic, poate fi și genetic.

| Giulia911 a răspuns:

Nu e neapărată epilarea