| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Buna searaa!:* Ma puteti ajuta cu niste siteuri de pe care mi as putea comanda o gentuta, un portofel, o esarfa si cateva hainute? Vreau acelasi site, stiti ca sunt o groaza pe Facebook dar acum nu imi trece niciunul prin cap! Multumesc frumos! O seara buna!

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu comand numai de pe sit-ul bon prix! Produsele sunt germane si livrarea dureaza o saptamana, deoarece vin direct de acolo.Calitate superioasa si produse exceptionale.Eu sunt super multumita iar taxa de livrare este de 20 de lei! Meriti"a doua sansa "

2 răspunsuri:
| ionutcatalin27 a răspuns:

Asos.com,cel mai mare site din europa de imbracaminte/incaltaminte si alte accesorii