| nico5436 a întrebat:

Buna :* Si la multi ani tuturor ce poarta numele de Andrey/Andreea
Am o problema straight face ma ustura fata pentru ca am mers intr-o dimineata la scoala m-am dat cu crema si batea vantu tare si nu stiu cu ce sa ma dau ca nu mai pot ba o data ma ustura ba o data ma manancalaughing)
Ps dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Ai pielea sensibila si din cauza asta. Tot ce trebuie sa afci este sa megi la baie si sa iti cureti fata cu un demachiant sau un gel de curatare. Apoi clatesti cu apa calduta si la sfarsit cu apa rece pentu a inchide porii. La sfarsit aplici o lotune tonica.

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Spală-te pe faţă şi cumpărăţi o cremă pentru faţă sensibilă.

| InVisible99 a răspuns:

Daca e de la vantul puternic te poti da cu o crema hidratanta, insa daca efectele sunt de la crema aplicata initial poate iti dauneaza.

| Paoo a răspuns:

Poate a fost crema de vina.Incearca sa-ti dezinfectezi tenul.

| miror a răspuns:

Nu stiu ce crema ai folosit ca sa ti dau raspunsul,, poate a fost crema de vina.