| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie un remediu zilnic de ingrijire a tenului si cam ce folositi voi pentru a avea un ten fara cosuri.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| irina_3598 a răspuns:

Pentru a avea un ten fara cosuri poti folosi aspirina in compozitie cu malai sau simpla, deoarece aspirina este introdusa in aproape toate cremele impotriva cosurilor

2 răspunsuri:
| DreamGirl_9821 a răspuns:

Zeama de lamaie, este indicata pentru a usca cosurile. cu un tampon de vata intinzi pe toata fata:* pe mine m a ajutat f mult sper sa ti fie si tie de ajutor