| marianaustroi a întrebat:

spuneti-mi un sampon care sa nu-mi ingrase parul si sa nu am matreata. Am de la avon toata gama de Advance teqniquies si toate nu imi plac, o data la 2 zile trebuie sa ma spal dar nu e normal.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti mai lua produse pentru par si chestii de genul de la Avon pentru ca nu sunt bune in general. Eu am fost foarte multumita de gama Syoss. happy Miros genial si imi lasa parul super ok. Si head and shoulders am folosit o perioada si pe mine personal chiar ma scapase de matreata. Incearca aceste firme mai cunoscute: Syoss, Head and shoulders, Vichy, Garnier si gasesti unul care ti se potriveste. happy