| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi va rog ce firme de modeling seriose stiti, precum MRA models care sa nu preceapa acele "taxe". fundita

1 răspuns:
| maria003 a răspuns:

Buna,eu de mica am fost la agentii de moda.dar toate au luat acele taxe.cu unele firme mi-am luat si teapa.adica ei ziceau ca facem cursuri etc dar am facut un album cu poze si atat.mama mi-a spus ca nu mai are rost sa ma duc pentru ca a dat sume impresionante de bani pe sedintele mele de moda, asa ca m-am oprit.nu exista agentii serioase, care sa se tina si de treaba si sa fie pe gratis.