| hadasan a întrebat:

Buna spuneti niste masti bune pentru fata naturale ce leas putea face si acasa. Sa fie pentru fata de ex pentru cosuri, piele fina, hidratare sau chestii din astea

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Ai o multime de idei pe blogul meu: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=masca

1 răspuns:
| ralucissima a răspuns:

Pentru hidratare: tarate amestecate cu galbenus, pentru cosuri faina de porumb cu galbenus- se intind pe fata si se lasa 15 min, dupa care se spala fata. tot pentru cosuri, frecata o rosie pe fata, se lasa sa se usuce, se spala.