| lya18 a întrebat:

stie careva daca e bun sapunul ppentru fata Clearasil (antibacterial soap)? care sapun spuneti ca e bun?

Răspuns Câştigător
| šρяίηģ a răspuns:

Acesta este cel mai bun. Cel putin pe mine m-a multumit. De mult timp am tot incercat sa gasesc unul potrivit, dar tot nu am gasit pana la Clearasil. Pentru a obtine un rezultat potrivit este indicat sa nu il folosesti in alternatie cu alt sapun. :*

6 răspunsuri:
| n0name a răspuns:

Asta e super. mi-am luat unul de la farmacie crezand ca e de rand. dar e super:X mi-a curatat porii aproape total si are un miros dragut. ti`l recomandhappy take care:X fundulita?

| AngelaLily a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa te dai cu nici un fel de sapun pe fata chiar daca este special facut pentru asa ceva. Orice fel de sapun usuca fata dar desigur depinde si de tipul de ten, unora s-ar putea sa le usuce altora nu.La mine a functionat foarte bine gelul de curatat de la Bioten, cu arnica si miere.Formula nu este pe baza de sapun deci nu usuca tenul si nici nu contine parabeni.Imi lasa pielea atat de fina si curata porii in profunzime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte bun, cel putin la mine isi face efectu dar nul mai gasesc in farmaci, il caut de doua luni si nul mai gasesc. daca sti undeva unde il pot gasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da semai gaseste, vreau si eu sa-l cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da semai gaseste ,vreau si eu sal cumpar?

| lya18 explică:

Eu am gasit sapunul intr-un magazin in care se vad cosmetice de la mai multe firme, dar cred ca se poate comanda si online /