| xVampirJmkx a întrebat:

Stie careva daca poti pune colti de vampir daca ai aparat dentar?
Multumesc anticipat:**

Răspuns Câştigător
| Termopile a răspuns:

Eu am avut aparat dentar timp de 3 ani cam așa, e logic că nu ai voie să îți pui așa ceva în gura, nici gumă de mestecat nu ai voie să mănânci, nu ai voie să mănânci alune, întreabă-ți și tu ortodontul (ortodontul este doctorul /doctora care ți-a pus aparatul) în mod normal nu ai voie. Sunt anumite restricții nu poți băga orice în gură. Nu îmi amintesc exact ce restricții aveam știu sigur că nu aveam voie gumă de mestecat, alune, covrigi din ăia tari, îți dai seama chestiile care ar putea face rău aparatului, dar sigur nu ai voie să îți pui colți de vampir.

| xVampirJmkx explică (pentru Termopile):

Ok. Mulțumesc mult

| Termopile a răspuns (pentru xVampirJmkx):

Cu mare placere