| Emma24dsxd a întrebat:

Buna,stie cineva ce pot folosi pentru cosuri pe spate,umeri, pe corp? Adica nu sunt neaparat cosuri, sunt si semne de la ele, as vrea sa am pielea curata, mereu am avut aceasta problema, pe fata nu am doar pe corp si mereu am avut grija la igiena adica mna. sad

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Ce funcționează pentru mine, nu va funcționa pentru tine și tot așa. Suntem diferiți și rezultatele sunt diferite. Pentru unii unele produse fac minuni, altii le arunca la gunoi.
Dermatologul te poate ajuta sa faci alegerea potrivită pentru tipul tau de piele și tipul problemei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu urmezi sfaturi,, după ureche " ci sa alegi sa faci o vizita la dermatolog, pentru un tratament adecvat.

Sănătate!