| corny04 a întrebat:

Buna :)
Stie cineva cum se face manichiura gen
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:21, s:0

cu forme speciale?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Pasul 1
Aplica un strat de oja alba opaca (incearca Avon set manichiura frantuzeasca - 30 lei) peste intreaga nunta si asteapta sa se usuce complet.

Pasul 2
Aplica la baza unghiei benzi pentru manichiura French, la o treime de varful unghiei.

Pasul 3
Aplica o oja neagra (incearca Sephora by OPI - 27 lei) de la banda pana la varful unghiei de doua ori. Cand este complet uscata, elimina banda si aplica un strat de lac de unghii.

| corny04 explică (pentru Esperança):

Mersi happy
acum am vazut ca pasii erau in spatele fotografiei...pasii care mi i`ai dat si uh laughing

Oricum primesti funda

2 răspunsuri:
| ramonaaRamo a răspuns:

Pai se gaseste la magazin actipilduri pe cale le lipesti pe unghi si dai cu oja si ramane model happy Funda?