| EuGiulia a întrebat:

Buna! Stie cineva de unde pot lua alte arome de lipgloss JUICY BOMB de la essence pentru ca in DM am gasit numai Lovely Litchi, Witty Watermelon, Poppin Pomegranate si Proud Papaya.Stiu ca sunt pe site-uri gen eMAG dar eu vreau in magazine fizice. Funda!

Răspuns Câştigător
| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Din păcate observ și eu ca lipglossurile juicy bomb de la essence sunt tot mai greu de găsit, mai ales în magazine fizice…de obicei ar trebui să găsești în DM, așteaptă să se reîncarce stocul și să vezi dacă o să găsești atunci.

1 răspuns:
| Animeforlifee9921 a răspuns:

Cred că doar în DM găsești.
Ar mai fi și pe Notino și știu că e și magazin fizic, dar nu știu dacă e la tine în oraș.