| Denisuk21 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot cumpara creta pentru par?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Eu mi-am luat de pe okazii cu 25-30 de lei cutia, dar in principiu poti folosi orice pastel moale (nu uleios) pe care il cumperi de la magazinele cu materiale pentru pictura. Eu am fost dezamagita cand am vazut ca am dat bani pe tubuletele alea care nu aveau nimic special fata de cele din magazin :P
Cateva sfaturi:
http://blog.girly.ro/......lking.html

3 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Încearcă pe eBay.Acolo am găsit eu și sunt foarte ieftine și acele seturi au și culori multe. Sper că te-am ajutat!

| MissIoana2002 a răspuns:

Incearca okazii.ro daca vrei happy