| NikoZx a întrebat:

Stie cineva vreo metoda prin care sa imi fac parul mai drept fara sa folosesc placa?

Răspuns Câştigător
| Andrux a răspuns:

Asta caut si eu de o multimee de timpp... Cu peria si feonul este o solutie, chair daca eu niciodata nu reusesc straight face. Mai exista sampon si balsam de la Nivea [Nivea Straight and Easy], Sunsilk mov, care am auzit ca sunt foarte bune.Eu tot nu am ajuns sa folosesc vreunul pentru ca mie mi se ingrasa foarte repede parul si de la aceastea s-ar putea sa mi se ingrase si mai repede.Dar poti sa incerci.
Nu stiu ce sa zic, pana la urma tot placa de par e baza! Daca stii cum sa iti ingrijesti parul nu ti se va arde prea prea tare.iti dai varfurile lunar, masca de par, spray inainte de indreptare.Si nu uita sa ai parul perfect uscat si sa nu te indrepti zilnic happy

Succes! Daca gasesti ceva bun in afara de placa, anunta.ma si pe mine :*

3 răspunsuri:
| sim0nik89 a răspuns:

Cu peria si feonul.

| silverfaith a răspuns:

O solutie ar fi sa ti-l piepteni dupa ce faci baie si sa ti-l prinzi in coada cu multe elastice pana la varfuri. poate mergebig grin

| NikoZx explică:

@Andrux: Si eu am aceeasi problema, se ingrasa destul de repede. Si mi-a fost cam frica sa incerc toate balsamurile etc. big grin. O sa mai intreb si o sa te anunt daca gasesc o metoda care sa functioneze :*.