| tagg a întrebat:

Stiti cat costa un strugurel obisnuit fructat? Din acela care sa gaseste in farmacii \ drogherii...

10 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Strugurelele NIVEA sunt de calitate!
Costa 5 lei.

| denysyk a răspuns:

Intre 1.5 lei pana la 9 lei

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
La mine, la Sibiu, sunt cu 1-50 sau 2 lei.
Dar cele simple sunt aşa.
Cele de firmă sunt vreo 10-20 lei.
Succes!

| thewomaninwhite a răspuns:

Si eu am vrut sa-mi iau este 6 lei in farmacie dar acum depinde si de localitatelaughing

| crissa20 a răspuns:

Maxim 10 lei! depinde de care vrei cele obisnuite care le casesti in magazinele cu cosmetice de la colt de strada costa si 3 lei!

| onlyme2851 a răspuns:

Nivea, in jur de 10 lei.
Din alea albe, cu miros fruuumos de fructe, pe care eu le mancam cand eram mica- vreo 2 lei.

| inna07 a răspuns:

Cam in jur de 10 lei

| ElenaDiana2000 a răspuns:

A, dat pe unul cu capsuni 6 lei

| Pαrαdise a răspuns:

Mai mult de 5 lei nu cred.
:* happy