| Eellyyzzaa a întrebat:

Stiti cumva cum isi aranjeaza balerinele parul?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Isi fac coc de balerina. prinzi parul intr-o coada de cal jos la baza, aproape de ceafa, sau sus in varful capului si apoi infasori coade in jurul propriei axe si o fixezi cu agrafe si putin fixativ. atat.

| KateMiddleton a răspuns:

Coc.Nu deranjeaza in timpul dansului si da dovada de gust si rafinament.Balerinei principale i se adauga coronite sau flori in semn de distinctie.Eu zic ca coafura balerinelor e chiar frumoasa, eleganta, la fel ca si posesoarele!

| XNicooxp a răspuns:

Amm;-? coc ar fi cel mai indicat thinking zic. Adica, nu iti vine parul in ochi big grin.