| Kriss96 a întrebat:

Ştiţi cumva dacă la magazinul Swarovski se găsesc doar lanţuri? Adică fără nimic pe ele. Am nevoie să pun ceva pe un lanţ şi mă gândeam că la Swarovski sunt rezistente lanturile.

3 răspunsuri:
| Kriss96 explică:

Apropo dau fundă. Am uitat să precizez.

| price a răspuns:

Sincer nu am vazut fara nimic pe ele, nu cred ca au, de regula toate au cate ceva

| Bijuterii111 a răspuns:

Nu se gasesc lanturi simple, ei vand bijuterii cu cristale swarovski. In magazin gasesti bijuterii genul asta: http://www.ibijuterii.ro/swarovski
Daca vrei un lant rezistent cauta online lanturi de otel.