| deutza_5781 a întrebat:

Buna stiti niste tunsori frumoase pentru fete cu par mediu sau lung cu breton intr-o parte? dau fundita cine vine cu coafura cea mai frumoasabig grin:X:X

3 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Bretonul intr-o parte, din cate stiu, nu se mai poarta! Iti ascunde fata, si te face de prost gust.
Iti recomand sa-ti filezi parul.
Sau sa-ti faci o tunsoare bob. happy
Succes! [TINE CONT DE FORMA FETEI TALE!]

| MidnightSun a răspuns:

Din cate stiu eu, se spune coafIura... e cuvant frantuzesc, deci prununta-l cu accent nu ca la tara COAFURAphbbbbt

| deutza_5781 explică:

Doamne eu am cerut si eu niste amarate de poze cu coafuri imi poate da cineva? va rog dau funda! DOAMNE! laughing